top of page
 • Online Diyet ve Online Diyetisyen Nedir?
  Online Diyet, bir diyetisyenden internet ortamında danışmanlık hizmeti almaktır. Online Diyet hizmeti veren diyetisyenlere de Online Diyetisyen denmektedir.
 • Online Diyetin Avantajları Nelerdir?
  Online diyet mekan ve ulaşılabilirlik problemlerini ortadan kaldırır. Zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Çok daha ekonomiktir. :) Diyetin sürdürülebilirliği artar. Diyetisyen takibi ve ulaşılabilirliği daha kolaydır.
 • Online Diyet Hizmet Süreci Nasıl İşler?
  Size uygun süredeki hizmetimizi satın aldıktan sonra size göndereceğimiz detaylı bir form ile tamamen size özel bir beslenme programı oluşturmamız için gereken beslenme alışkanlığı, uyku düzeni, günlük yaşam tarzı, besin tüketim kaydı, varsa hastalık ve alerji durumları gibi bilgileri ediniyoruz. En seçkin diyetisyen kadromuzdan bir diyetisyenimizi görevlendirerek formdaki bilgilerinizi değerlendiriyor ve size özel bir beslenme programı hazırlıyoruz. Haftalık olarak kilo takibinizi yapıyor, 2 haftada bir ise diyet sürecinizi değerlendiriyoruz. 2 haftada bir yapılan detaylı değerlendirmelerle ve performansınıza bakılarak hedefinize ulaşabilmeniz açısından beslenme programınız güncelliyor ve size özel yorum ve tavsiyelerde bulunuyoruz. Böylece karşılaştığınız zorluklar ve metabolizmanıza daha uygun diyet listesi oluşturmuş oluyoruz. İdeal kilonuza adım adım birlikte ulaşıyoruz. :)
 • Online Diyette Takip Nasıl Gerçekleşiyor?
  Haftalık olarak kilo ve motivasyon takibi, 2 haftada bir ise detaylı bir form yardımıyla genel durumunuzu değerlendirerek takip ediyoruz. :)
 • Benim İçin En Uygun Diyete Nasıl Karar Veriliyor?
  Sizden doldurmanızı istediğimiz detaylı bir form ile bize aktaracağınız beslenme alışkanlığı, uyku düzeni, günlük yaşam tarzı, besin tüketim kaydı, varsa hastalık ve alerji durumlarına göre değerlendirmeler yapılarak diyetisyeniniz tarafından size en uygun diyete karar verilir.
 • Diyetisyenim İle Nasıl İletişim Kuracağım?
  Kurumsal WhatsApp numaramız, Telegram veya e-mail üzerinden istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. :)
 • Diyete Başlamadan Önce Kan Tahlili Gerekiyor Mu?
  Daha sağlıklı bir beslenme programı oluşturabilmemiz açısından kan tahlillerinizin olması önemli bir rol oynamaktadır. Ancak kan tahlilleriniz olmadan da başarılı bir şekilde hedefimize ulaşabiliriz :) Bu sebeple kan tahlilini zorunlu tutmuyoruz.
 • Beslenme Programı Kişiye Özel Mi Hazırlanıyor?
  Beslenme programı verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tamamen size özel ve detaylı olarak hazırlanmaktadır.
 • Bir Ayda Kaç Kilo Verebilirim/Alabilirim?
  Metabolizma hızınıza ve sağlıklı kilo verme sürecinize bağlı olarak kişiden kişiye değişmekle birlikte, aylık ± 3 ila 8 kg arasında öngörülmektedir. Daha fazla kilo almak/vermek ya da şok diyetler uygulamak sağlığınız açısından ciddi tehlikeler oluşturabilmektedir. Sağlığınızı korumak bizim için her şeyden önde gelir. :)
 • Neden öncesi-sonrası fotoğrafları paylaşmıyoruz?
  Danışanlarımız fotoğraflarının paylaşılmasını istemedikleri için saygı duyuyoruz. Kişisel verilerin korunması kanunu gereğince danışanlarımızın mahremiyetlerini korumakla sorumlu olduğumuz için Öncesi-Sonrası fotoğraflarını paylaşmıyoruz. Başarılar Before-After ile ölçülmez. :)
 • Online Diyete Nasıl Başlayabilirim? – Hizmet Sürem Ne Zaman Başlar?
  Hizmetlerimiz/paketlerimiz bölümünden satın alma işlemini gerçekleştirerek süreci başlatabilirsiniz. TIKLAYINIZ Hizmet süreniz siz paketi satın aldıktan sonra değil, sizin için özel olarak hazırlanan beslenme programınız size iletildikten sonra başlar. Böylece beslenme programınız oluşturulana kadar geçen vakti kazanmış olursunuz. :)
 • Beslenme Programımdaki Öğünlerin Hazırlanması veya Ulaşılması Kolay Mı?
  Elbette :) Listedeki öğünleri yerine kullanabileceğiniz değişim seçenekleri ile birlikte size sunmaktayız.
 • Beslenme Programım Ne Zaman Bana Ulaşır?
  Beslenme programınız diyetisyenimiz tarafından tamamen size özel ve detaylıca hazırlandığı için tamamlanması 1 günü bulabilmektedir. 24 saat içinde beslenme programınız size iletilecektir.
 • Hizmet Paketime Neler Dahil?
  2 haftada bir tamamen size özel hazırlanan diyet listesi, Birebir diyetisyen takibi ve motivasyon desteği, Hedef belirleme ve haftalık kilo takibi, 2 haftada bir detaylı değerlendirme, İnteraktif iletişim desteği (WhatsApp-Telegram), Sağlıklı bir yaşam için egzersiz programları, Vücudumuzda birikmiş toksinlerden arınmak için detoks tarifleri Motivasyonunuzu artırmak ve yeme farkındalığı oluşturmak için sağlıklı beslenme günlüğü hizmet paketinize dahildir. Ve çokca sevgi... ❤️
 • Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?
  Paketlerimiz sayfasından size uygun süreyi seçtikten sonra “satın al” butonuna tıklayarak tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. :) Şirketimiz, sektörün öncülerinden ve tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan İyzico ödeme alt yapısı ile en güvenli ödeme imkanını sunmaktadır.
 • Challenge ve Forum Bölümü Nedir?
  Challenge’lar, meydan okuma olarak bilinen motivasyon destekli, hedef odaklı, eğlenceli ve ödüllü yarışmalardır. :) Forum, kullanıcıların birbirine veya site yöneticilerine sorular sorduğu ve tecrübelerini paylaştığı platformumuzdur.
bottom of page